O NAS

Kręcą nas różne odmiany kultury popularnej: te szlachetne i te jarmarczne, pionierskie i odważne, jak i te banalne. Wierzymy, że POP nie tylko przynosi radość i rozkosz, ale i mówi dużo o nas samych.

ADAM KRUK

Dziennikarz filmowy i muzyczny. Redaktor programu Flaneur Kulturalny, współtwórca projektu Polish Cinema for Beginners, prowadzi wykłady i warsztaty. Autor artykułów i wywiadów publikowanych m.in. w DwutygodnikuEkranach,  FilmieKinieCzasie KulturyFilmwebie oraz książkach takich jak Wajda – przewodnik Krytyki PolitycznejStanisław Lenartowicz – twórca osobnyCóż wiesz o pięknem?, Polskie kino niezależne.

ddd

dddMARIA DURSKA

mGirlfriend in a Coma. Sharon o złotym sercu darząca Depeche Mode przesadnym uwielbieniem. W stanie nazywanym w dawnych czasach „pod dobrą datą” mówi niemal nieznanymi sobie językami. Poza tym piecze doskonałe muffiny, długo sypia i bardzo nie lubi dymu papierosowego.

ddd

GRZEGORZ KRUK

GriszaJaponista po studiach badawczych z zakresu filmoznawstwa. Trochę pilotuje (nie Boeingi), trochę wykłada (nie towar), trochę tłumaczy (się) i błąka się po drogach i bezdrożach. Człowiek od i do wszystkiego.  Chętnie wyniesie lodówkę, wymieni gniazdko w ścianie lub kolanko w kranie.

ddd

KUBA żARY

Dziennikarz muzyczny. Redaktor naczelny portalu G-punkt.pl, spiker Radia LUZ. Współtwórca kronik nocnego życia Wrocławia. Muzycznie zawieszony pomiędzy rozbuchanym, folkowym południem a ascetyczną, elektroniczną północą. W wolnych chwilach adept prawa. W wolnyc

h chwi

EMILIA WALCZAK

Ur. 1984 w Łodzi. Mieszka, pracuje i kocha w Bydgoszczy. Laureatka Konkursu Literackiego im. Henryka Berezy „Czytane w maszynopisie”. Współpracuje z „Zeszytami Komiksowymi” i blogiem Popvictims.pl.

ddd

Oraz:

AGNIESZKA JAKIMIAK, PIOTR GRABARCZYK, ŁUKASZ GRĘDA, KAROLINA PIETRZAK, BEATA WILCZEK, MACIEJ HABARTA, MARTYNA GLINIECKA, JAGNA LEWANDOWSKA, AL KILIANSKY

%d blogerów lubi to: