5. WROCŁAWSKI SOUND

Untitled-1

Piąta, jubileuszowa edycja przeglądu, który stał się już świętem wrocławskiej muzyki zarówno dla artystów, jak i dla publiczności, obędzie się w tym roku 6 i 7 grudnia w Imparcie.

Przegląd Wrocławski Sound z roku na rok coraz bardziej zapisuje się w pamięci twórców i fanów muzyki, a także w kalendarzu wrocławskich imprez kulturalnych. Nad jego organizacją czuwa Biuro Festiwalowe Impart 2016 we współpracy z agencją Lion Stage Management. Piąta, jubileuszowa edycja przeglądu potrwa dwa dni, podczas której zaprezentowane zostaną kolejne odkrycia wrocławskiej sceny muzycznej oraz twórczość uznanych już dolnośląskich artystów.

W tym roku usłyszymy 12 najciekawszych wrocławskich muzycznych projektów ostatnich miesięcy, a część z nich w nowych odsłonach i aranżacjach. Nie zabraknie także wrocławskich premier koncertowych prezentujących najnowsze materiały autorstwa zaproszonych do udziału w przeglądzie artystów. Spodziewać można się również eksperymentalnych projektów scenicznych.

Line-up piątej odsłony Wrocławskiego Soundu pokazuje, jak eklektyczna jest scena muzyczna stolicy Dolnego Śląska: obok rockowych Neonów, które na scenie pojawią się wraz z grupą Naczynia Połączone i towarzyszeniem sekcji dętej, wokalistki Miloopy Natalii Lubrano w soulowo-solowej odsłonie, usłyszeć będzie można również czerpiący z avant popu, nu-jazzu i trip hopu skład Flying Moses czy Mixturę – nowy projekt muzyków znanych z różnych rockowych, reggae’owych i hip-hopowych projektów, m.in. formacji EastWest Rockers, Jamal, Ras Luta.

ARTYŚCI 5. WROCŁAWSKIEGO SOUNDU

NEONY NA DĘTE   –   NIGHT OUT   –   FLYING MOSES   –   ŜANĜO   –   SYNAPTINE   –   NACZYNIA POŁĄCZONE   –   NATALIA LUBRANO   –   JAHGA   –   MIXTURA   –   BEHAVIOR   –   OCN   –   JOB KARMA

5. Wrocławski Sound

6-7 grudnia 2013
Impart, ul. Mazowiecka 17, Wrocław
www.wroclawskisound.pl

Be the first to start a conversation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: